Тірольське крафтове пиво у Punkraft на Подолі

Punkraft, флагманський бар крафтового пива у середмісті Києва, не перестає радувати своїх гостей-друзів. Заклад славиться неймовірною кількістю заходів, що просувають крафт в Україні вперед, уперто й нестримно. І от, знамениті tap takeovers — одна з таких подій.

Для довідки:
Tap takeover (або захоплення кранів) — це одночасна присутність на кранах у пабі великої кількості пива однієї броварні.

Зазвичай на таких заходах присутні й автори пива, тож у гостей є можливість поспілкуватися з ними, дізнатися, як народився той чи інший смак і до яких експериментів іще готові крафтярі.

Цього разу винуватцем tap takeover у Punkraft стають австрійсько-альпійські броварі Bierol. Ватажок тірольської пивоварні Christoph Bichler також планував завітати до Києва. На жаль, йому довелось скасувати свій візит через незадовільний стан здоров’я. Проте австрійський крафт все-таки доїхав до столичного Подолу!

10 лютого, у четвер, крафтові шедеври Bierol завітають до Punkraft. Команда закладу й передусім бар-менеджер Рамез вже виокремили під напої аж цілих 5 кранів із 24 наявних.

Для постійних гостей закладу і тих, хто цього вечора завітає в Punkraft уперше, це означає безпрецедентну можливість зануритися у світ тірольського пива.

Для довідки:
Броварня Bierol народилася у 2014-му з амбіційних експериментів кількох друзів із хмелем, дріжджами і солодом. Сьогодні ж Bierol є лауреатом кількох регіональних премій та переможцем Gault&Millau.

Продукт і сама ідея, що її сповідують Bierol, є абсолютною протилежністю мейнстріму в пивоварінні, це альтернатива у чистому виді. Тим-то тірольські крафтярі й стануть цікавими українським біргикам, серед яких, насправді, сила-силенна тих, хто досконало пізнав глибину смаків крафта. Повірте, і крафтярі, і бар-менеджер Рамез, який із неабиякою скрупульозністю підходить до експозиції пива на кранах і в холодильниках закладу, мають чим здивувати найвибагливіших знавців крафта і гурманів. Спробувати унікальний крафт із серця австрійських Альп дорогого вартує.

Вхід на tap takeover у Punkraft цього разу буде безкоштовним, але не варто розраховувати на безкоштовну дегустацію. Водночас келих за келихом цього непересічного крафта (п’ять смаків на розливі, нагадаємо!) заслуговує на увагу справжніх поціновувачів цікавенького.

До речі, Punkraft вирішили не зупинятись на форматі заходу tap takeover і доповнили його показом фільму про улюблений напій.

В суботу, 12 лютого, у закладі можна буде переглянути документальний фільм “BEER! A Love Story”. Український переклад фільму підготувала Лана Світанкова, а в головній ролі — вже відомий вам Christoph Bichler, провідний пивовар і власник Bierol.

Початок показу: 12 лютого о 16:00.

Резервуйте столик для себе та друзів, і до зустрічі за келихом тірольського крафта!

Punkraft
вул. Ігорівська, 14А

Резерв столиків:
@PunkraftBot
+38 (050) 4240024

Welcome to Punkraft, бо український крафт - це щось!

Щось, бо українське крафтове пиво не тільки не поступається імпортному, а й ніколи не перестає дивувати багатством смаків. У цьому переконуєшся, опинившись у затишному і максимально атмосферному барі на київському Подолі.

Punkraft. Спускаєшся по сходах, над головою цегляні арочні склепіння, за широкими «комунальними» столами постійний двіж. Та найкраще тут вмоститися на барі. Бо поціновувачам крафту бар-менеджер Рамез неодмінно розкаже, на чому зосередити увагу саме сьогодні. Сьогодні — означає, що в інший день засмакувати те ж саме пиво не факт, що вийде.

Ротація. Зміна смаків на кранах відбувається щодня. А кранів у барі аж 24: третина з них відводиться під імпорт, решта — під український крафт. Такий розподіл не даремний, адже бар впевнено просуває вперед вітчизняну крафтову культуру та надає киянам і гостям столиці можливість щодня спробувати дещо новеньке. Додаємо сюди понад 180 найменувань українського та імпортного пива в пляшках і бляшанках й отримуємо справжній рай для біргиків.

Крафтове пиво — не той напій, який прагнеш споживати на кількість. Тут справа в іншому: в ароматних нотах, що постають з комбінації хмелів, у неординарному смаку, що виринає з інших компонентів дозріваючого пива. Українські крафтярі нестримні в експериментах: можуть додати до пива і фруктові пюре, і перець халапеньо, одні сорти замішують на лактозі, а інші витримують у діжках з-під віскі. Що більше спілкуєшся з цими новаторами, то більше дивуєшся.

Спілкування — ще один пріоритет для команди Punkraft. По-перше, тут регулярно влаштовують дегустації, презентації, tap takeovers та bottleshares — усе задля розширення кругозору та смакових уподобань гостей закладу. По-друге, сама команда здебільшого нагадує родину, такі дружні й теплі тут стосунки. А ще гості закладу товаришують з персоналом, тому що одного разу завітавши сюди, лишаєш тут частинку серця і знаходиш справжніх однодумців. І по-третє, спілкування гостей між собою. В Punkraft є здоровенні «комунальні» столи, за якими запросто вмощується кілька різних компаній, тож до кінця вечора вони можуть і потоваришувати. А ще в цій атмосфері легко і невимушено можна розпочати нові й нескінченно перспективні стосунки: дружні, романтичні чи навіть ділові.

Фудпейринг — особлива фішка закладу. Шеф Роман Руденко на чолі команди професійних кухарів створює феєрію смаків в оригінальній авторській подачі. До стауту тут можна замовити шоколадний десерт, а з усього розмаїття пейл-елів обрати найсмачніший до шикарно просмаженого мармурового стейка. А ще… Як будете у Punkraft, замовте бургер від Баті. Фірмова страва Шефа стабільно залишається в меню та користується неймовірною популярністю серед гостей. Зазвичай же меню оновлюється частенько, бо Шеф — не менший експериментатор, ніж усі ті крафтярі, чий продукт у барі виставляють на крани.

Взагалі, експеримент, розвиток, інновації — усього цього прагнуть у закладі, все це мотивує розвивати крафтову культуру в Україні якомога активніше. Долучайтеся неодмінно до нестримного прогресу, початок якому поклали хлопці й дівчата з Punkraft: keep calm & drink craft.

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024
https://punkraft.business.site

Бар Punkraft святкує четверту річницю відкриття

26 грудня 2021 року бар Punkraft святкуватиме День народження. На честь четвертої річниці відкриття флагманський бар крафтового пива проведе грандіозну вечірку!

День народження Punkraft – це чудова нагода розважитися, познайомитися з авторами крафтового пива і відкрити для себе безліч нових смаків від українських та зарубіжних майстрів-пивоварів.

Програма свята надзвичайно насичена. Punkraft запрошує до себе всіх поціновувачів крафтової культури, постійних гостей закладу, пивоварів, імпортерів, біргіків і власників пивоварень з різних куточків України, щоб відсвяткувати День народження разом.

Відвідати захід може кожен охочий! Для цього необхідно придбати спеціальний квиток.

Вартість замовленого онлайн квитка – 500 грн.
Вартість квитка в день заходу – 650 грн.


Програма свята передбачає:

• Безлімітне пиво на 24 кранах з ротацією – від українських та імпортних пивоварів.
• Зустріч біргіків, пивоварів та їх команд, власників броварень, імпортерів, друзів та постійних гостей закладу.
• Безкоштовний фуршет: гарячі та холодні закуски, а також основні страви.
• Готуватиме Шеф закладу Роман Руденко.
• Спілкування у колі друзів і невимушеній атмосфері панку.
• Вечір з вінілом. Діджей гратиме для гостей із 19:30 до 00:00.
• Фотограф, який зробить багато фото на пам’ять.
• Безліч пивних новинок від українських та імпортних пивоварів.
• На вході кожен отримає подарунковий келих «4 роки Punkraft».

Також у програмі вечора заплановане змагання серед пивоварів. Крафтярі боротимуться у 3 номінаціях:

• «Пивоварня року»
• «Найкраще пиво року»
• «Приз глядацьких симпатій»

Голосування на визначення переможців проходить тут: https://cutt.ly/cYY4jOf.

Саме таким буде святкування четвертої річниці відкриття Punkraft. Тож замовляйте квитки на 26 грудня і налаштовуйтеся на веселий вечір. Буде багато пива, нових знайомств і веселих вражень!

Початок – о 19:00.

Замовити квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/xYY4iuk.


Про деталі запитуйте безпосередньо в закладі чи звертайтеся за телефоном.

Punkraft
вул. Ігорівська, 14А

Резерв столиків:
@PunkraftBot
+38 (050) 4240024

HOME BREWERY AWARDS у Punkraft повертається: запрошуємо пивоварів і гостей!

Локальний пивний крафт — нестримний у розвитку, а флагманський бар Punkraft підкидає дров у вогнище.

Стартує HOME BREWERY AWARDS, конкурс домашніх пивоварів. Це не лише карколомний захід, а й непересічний виклик для митців-крафтярів. Це неймовірно цікавий період для поціновувачів оригінальних смаків у келиху, тож запрошуємо всіх!

Минулого року було витримано паузу з огляду на карантин, тепер же вриваємось у змагання з новими силами і натхненням. Так, цьогоріч відбудеться одразу два конкурси:

• 23 січня о 16:00 вивчатимемо стиль за Beer Judge Certification Program 21B. Specialty IPA: New England IPA. Щоб було м’яким, із вираженим фруктово-цитрусово-тропічним характером і на вигляд матово-каламутним.
• 20 березня о 16:00 оцінюватимемо стиль за Beer Judge Certification Program 20C. Imperial Stout. Щоби з інтенсивними солодовими та глибоко-пряними акцентами, і не зайвим буде темні фрукти і ноти шоколаду там віднайти.

Умови HOME BREWERY AWARDS 2021 наступні:

• Від конкурсантів — 5 літрів неперевершеного крафту в скляних пляшках, а з нас — суддівство, навала дегустаторів з числа наших гостей і, звичайно ж, призовий фонд!
• У призначений час конкурсанти, судді та гості збираються в барі. Розпочинається дегустація заявлених зразків НАОСЛІП. Судді оцінюють кожен зразок за 50-бальною шкалою BJСP, а гості шляхом голосування обирають пиво глядацьких симпатій!

Судді конкурсу:

• Ващук — пивовар із 20-річним досвідом, керівник проєкту «Власні броварні» у Сільпо, засновник Школи Пивоварів.
• Дзен — перший бар-менеджер Punkraft і засновник Dealer Bottle Shop Kyiv.
• Роман Лебедь — пивний журналіст, дегустатор, засновник блогу про пивну культуру Beer Гичка.
• Назар Дребот — засновник і старший технолог пивоварні 2085, має непересічний досвід запуску та співпраці з броварнями у США, Індії, Іспанії та Грузії.

Основний призовий фонд:

• набір рідких дріжджів White Labs — за перше місце;
• знижка 50% на навчання у Школі Пивоварів — за друге місце;
• сертифікат на закупи в магазині для пивоварів «Солодок» — за третє місце.

Додатковий призовий фонд у рамках першого конкурсу для New England IPA виділяє Андрій Бойко. Автори трьох найцікавіших, на думку Андрія, варок отримають по 1000 гривень кожний.

Приз глядацьких симпатій — окрема історія.

HOME BREWERY AWARDS 2021 — це відкритий захід, спробувати конкурсні варки зможе кожний, причому безкоштовно. А от задля можливості віддати свій голос вподобаному зразку крафтового пива потрібно придбати спеціальний квиток за 200 грн. Всі зібрані кошти підуть у Фонд глядацьких симпатій. Його й отримає той, за кого найбільше голосів віддадуть наші гості!

Отож, чи маєте ви вдосталь фантазії та хисту, щоб зварити пиво, яке не соромно презентувати шанованій публіці? Авжеж? Тоді welcome!

23 січня оцінюватимемо 21B. Specialty IPA: New England IPA, а 20 березня — 20C. Imperial Stout. Початок о 16:00. Призів багацько, за атмосферу відповідає особисто флагман крафтової культури на Подолі Punkraft — нумо змагатися і розвивати український крафт разом!

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024

Мангал-меню ресторації «Сажа» зачаровує киян і гостей столиці

Чи це магія, чи приголомшливий талант Шефа на чолі команди кухарів, однак результат говорить сам за себе: варто лише одного разу завітати в ресторацію та зосередитися на стравах із мангалу, як ви станете частим гостем закладу!

«Сажа» — це атмосферний ресторан у лісистій зоні поблизу Києва. Головний його акцент на стравах на вугіллі: це і європейська, польська, і наша рідна українська кухня. Тож розробці мангал-меню тут було приділено особливу увагу. І справедливо сказати, зусилля вартували того: що не страва, то шедевр!

Стейк лосося просякнутий ароматом деревного вугілля — це поєднання ніжного виразного смаку з неперевершеними нотками димку.

Каре ягняти з мангалу — це не лише еталон соковитості, насиченого смаку й вишуканої подачі. Це незрівнянна насолода, дозволити собі яку можна з нагоди якогось свята або ж просто на вечерю, і тоді день справді завершиться красиво.

Шашлик. Куди ж без нього! З телятини, індички, курячого стегна і, звісно, ошийка свинини. Який би ви не обрали, матимете добрячу порцію насолоди! Зі скоринкою, а всередині суцільна ніжність.

Легендарний люля кебаб… У меню «Сажі» маємо не один його різновид, а кебаб із баранини та з індички. Подається з лавашем, цибулькою і зеленню.

До речі, про лаваші. Додаємо сиру, зелені й томатів, відправляємо на гриль — маємо легку і ніжну закуску, що чудово гармонує з м’ясом і може бути самостійною стравою.

Ну й звісно, що овочі гриль. Такі у «Сажі» також подають з мангалу, завчасно добряче замаринувавши в ароматному соусі з травами.

Тож годі зволікати й розбурхувати апетит, змальовуючи в уяві такі смачні й запашні страви. Завітайте до ресторації «Сажа» та влаштуйте собі таку трапезу, що вразить у саме серденько!

«Сажа» ресторація на вугіллі.
+38 (097) 012-32-43
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 16
https://sazharest.com.ua/

Особливий банкет в особливій ресторації: «Сажа» запрошує!

Душа бажає свята? Але ж де видовища, там і хліб має бути. Тому вибираючи заклад для проведення незабутнього свята, важливо врахувати всі нюанси. Довіритися в цих питаннях команді ресторація «Сажа» — влучне рішення!

До послуг наших гостей кілька приміщень, кожне з яких відрізняється особливою атмосферою та розраховане на різну кількість гостей.

Основна зала ресторації «Сажа» вміщує 150 гостей, тут вдосталь простору для шикарного весілля, гучного ювілею чи неповторного корпоративу. З нагоди таких заходів часто планують розважальну програму — в основній залі абсолютно комфортним буде провести виступ артистів, влаштувати запальні танці та й навіть організувати яскраву фотозону.

Якщо велелюдний формат свята не для вас, то маємо затишний і відокремлений від основних локацій будиночок. Його родзинка — в наявності каміна. Розрахований цей простір із атмосферою «як вдома» на 25 гостей, тож для свята, де всі свої, підійде ідеально! Хіба можуть бути якісь сумніви, коли зміна пори року йде до того, що потріскування вогню в каміні та компанія найрідніших людей у визначну дату закарбовується в пам’яті найтеплішими душевними спогадами. Поруч облаштовано дитячу зону, тож за сімейним форматом відпочинку зі смачним банкетом — вам сюди!

Однак зручні і затишні локації — це не єдина перевага ресторації «Сажа». Ми підкорюємо з першого погляду виразним інтер’єром, з першої порції тими стравами, що опиняються на вашому столі! Традиційні рецепти української, польської, європейської кухонь оцінять найвибагливіші гурмани. Маємо і меню фламбе, і страви з мангалу, і вишукані м’ясні та рибні наїдки. Якщо прагнете продегустувати польських фляків чи запеченої карпатської форелі — вам знов-таки до нас!

Гастрономічне задоволення, уважний підхід до всіх забаганок гостя та зручні й красиві зали — це все водночас робить ваш банкет у ресторації «Сажа» особливим! Приїжджайте в гості, знайомтеся з інтер’єром, меню і адміністратором — і ваш вибір стане остаточним на користь душевної ресторації з яскравим колоритом.

«Сажа» ресторація на вугіллі.
+38 (097) 012-32-43
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 16
https://sazharest.com.ua/

Чекай або шукай: пиво Правда ексклюзивно на кранах Punkraft

Флагманський бар крафтового пива Punkraft кидає виклик своїм любим гостям: тут вигадали своєрідний квест для поціновувачів «правдивого» пива. Якщо ви з їх числа, запасайтеся азартом і уважністю до меню Punkraft на Untappd — пригода розпочинається!

Полювання на ексклюзив від театру пива «Правда» триває у Punkraft близько тижня і ще стільки ж продовжуватиметься. Львівські мануфактурники постачають на крани Punkraft два свіжозварених смаки, які якщо і промайнуть в інших закладах України, то нескоро та й навряд взагалі. Ці два крафта позиціонуються як ексклюзивні й інтрига полягає в тому, що у барі не повідомляють точно дату підключення кегів до кранів.

Хто має шанс засмакувати їх першими? Звісно, що постійні гості закладу, хто в день візиту побачить пиво в меню або на сайті. Занурюйтеся в інтригу, відслідковуйте оновлення розливного крафту, заходьте в бар за будь-якої нагоди і тоді — хочете ви того чи ні — але вичікування розбурхає ваш апетит!

Які ж такі смаки вартують аж настільки прискіпливої уваги до себе?

Перший — то імперський стаут, витриманий у бочці з-під бурбону протягом 8 місяців. Зі складним, насиченим ароматом, де вгадується і кава, і ваніль, і, безумовно, нотки бурбону, в дерев’яних бочках з-під якого пиво дещо «пожило». Смак солодовий і збалансований, розкривається тією ж кавою, а ще карамеллю й шоколадною гірчинкою.

Другий — це традиційний німецький Berliner Weisse, витриманий у дубовій бочці з-під червоного вина Каберне Совіньйон протягом 333 днів. Звісно, що в його смаку вгадуються винні нотки, а от інтенсивний аромат розкривається фруктовою кислинкою.

Щоб не пропустити жодне пиво з вище описаних, радимо погортати меню Punkraft просто сьогодні. Й резервуйте столик на найближчий вечір — буде й пиво, й до пива!

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024

Крафт Never Again: флагманський бар Punkraft та амбіційна броварня Дідько заколабилися

Крафтова культура України невпинно розвивається, і в тому процесі задіяні як колоритні й амбітні невеликі броварні, так і бари по всій Україні, де це пиво виставляють на крани й у холодильники, і воно таким чином досягає свого споживача. А споживач то все смакує, зацікавлюється, прагне нового й максимально непересічного.

Так народжуються колаби. Це коли, наприклад, команда одного бару знаходить немало спільних інтересів із пивоварами крафтової броварні: сидять, потягують якийсь топчик, і тут бінго! А чи не створити нам спільно щось таке… щоб аж дах знесло! І створюють.

Так народилося пиво Never Again від амбіційної київської броварні Дідько та флагманського бару Punkraft, що вже не перший рік збирає поціновувачів крафта на Подолі.

Never Again — це вельми достойна спроба хлопців у Double Pastry Sour, це неймовірний кисляк із ароматом цедри та присмаком свіжості, він кисло-солодкий, а ще цілющо-тонізуючий. Він народився із лаймів та м’яти. Великої, непристойно гігантської кількості лаймів, які спочатку чавили на сік, а потім кришили на цедру, а потім то все замішували й підсилювали м’ятою.

Задумувалося все як шалений експеримент на тему мохіто, а допоки процес над лаймами тривав, хлопці потихеньку приговорювали: «Ніколи знову… Ці дрібні крихітки у такій кількості… Ніколи знову не зв’яжемося з ними!»

Втім, хто знає… Хто знає, чи стане лайм повторним випробуванням для крафтярів із Дідько та Punkraft, але в чому впевненість існує, то це в абсолютному захваті від новоствореного сауеру. 100% варте уваги!

Вже 7 жовтня о 19:30 у барі Punkraft відбудеться презентація-дегустація несамовито-лаймової колаби Never Again. На розливі біля кранів — Євген Більченко, засновник і натхненник броварні Дідько. Хлопці запрошують резервувати столи, вмощуватися зручніше і на барі також — буде душевно, весело і трохи п’яно.

Не можна виключати, що пиво залишиться й на наступні дні, але це неточно… Так само неточно, як і те, що хлопці цей рецепт більше ніколи не повторять. Втім, маємо те, що маємо: треба поспішати жити, пити і тусити тут і зараз. Тому завітайте!

P.S.: У прагненні до експериментів Punkraft невпинні, тож обіцяють іще більше колаб із крафтовими пивоварнями, готовими до того. Тож далі буде. Слідкуйте за новинами ;)

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024

У кращих традиціях барної культури: майстер-клас із приготування авторських бургерів

Хіба можна не любити бургери? Їх існує таке розмаїття… Такий політ фантазії можна застосувати, щоби зібрати власний, авторський рецепт… Поєднати з доречним напоєм, провести неперевершений вечір і за готуванням як розвагою, і за поїданням як насолодою.

Якщо ж взятися за справу під фаховим керівництвом професійного шеф-кухара, то результат, безсумнівно, вийде приголомшливим. Тож має сенс долучитися до майстер-класу з приготування бургерів від Шефа бару Punkraft Романа Руденка.

Флагманський бар крафтового пива Punkraft славиться не лише широченним асортиментом ексклюзивних смаків хмільного, а й віртуозно приготовленими бургерами. У кращих традиціях барної культури Шеф закладу Роман Руденко у свій час розробив унікальні рецепти легендарної американської страви.

Наразі в меню бару представлені такі позиції, як американський класичний бургер, бургер із яловичиною та соусом-віскі, панк-бургер із брискетом і бургер із філе міньйон, а ще надзвичайно популярний серед постійних гостей закладу «Бургер від Баті», саме так на кухні називають Шефа. Тож фірмовий бургер від Шефа Punkraft своєю родзинкою має куряче стегно су-від, а ще в ньому соуси блю та вітелло, а ще цибулевий попкорн, а ще… Краще дегустувати, одним словом!

Але ж дегустувати — це досить простий шлях до гастрономічної насолоди. Інша справа — приготувати бургер, увібравши всі-всі поради професійного кухара та віртуоза кулінарних процесів Романа Руденка. Не проґавте можливість попрацювати на професійній кухні з Романом, що серед іншого є членом Асоціації шеф-кухарів України та номінантом кількох кулінарних премій.

Вже у вівторок, 28 вересня, Шеф Punkraft буде готовий поділитися професійними лайфхаками і запрошує небагато, десь 5-6 щасливчиків на кухню закладу. Разом із Романом ви приготуєте бургери, а після продегустуєте їх. Компанію фірмовій страві на столі складуть крафтові джерки та келих відповідного до страв пива. А на фудпейрингу в Punkraft знаються!

Тривалість заходу — 1,5 години.
Початок — о 19:00, 28 вересня.
Вартість участі — 450 гривень.


Покваптеся долучитися до цієї події — резервуйте собі місце, щоб зануритися в гастрономічну феєрію.

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024

Oktoberfest у Києві — де випити крафту, як не в Punkraft

Легендарний Oktoberfest родом із Мюнхена вже незабаром нестиметься повсюди, ми так за ним скучили… Адже минулоріч заходи переважно скасовувалися.

У 2021 ж Октоберфесту бути, і у флагманському барі крафтового пива Punkraft зокрема!

Флагманом крафту в столиці Punkraft називається не дарма. Тут 24 крани розливного пива, дві третини з яких відводиться під локального виробника, а третина — під краще з кращого імпорту. Варто лише придивитися до холодильних камер у барі, і ви залишитеся враженими розмаїттям сортів у пляшках і банках — понад 180, і вони постійно оновлюються. Ротація стосується і кранів: щотижня по четвергах ставлять новеньке.

Oktoberfest у Punkraft розпочинається 18 вересня. Це буде непересічний захід, себто не просто свято пива, елів, лагерів і всіляких стаутів. Так, по сортах вам тут підкажуть і розкажуть, але основна фішка закладу в тому, що пива стільки, що за один вечір ви можете потішити себе фруктовим або томатним гозе, ледь втримати стріху від поєднання хмелю зі смаком лакриці чи ароматом ванілі, а як наважитеся, то розділіть із друзями одну пляшку пива на всіх, втім якогось визначного — досить дорогого, імпортного, ексклюзивного. Punkraft — це заклад, куди приходять за враженнями, де пиво смакують і дегустують, а ще поєднують із фантастичними стравами від Шефа закладу Романа Руденко.

Чим планують вразити гостей Oktoberfest у Punkraft? Оскільки свято походить із Мюнхена, то родзинкою меню від Шефа Руденко стають мюнхенські ковбаски. Куряче м’ясо в їх основі заграє особливими барвами — спеції та майстерність кухаря мають значення. Так само важливо, що стане фоном, гарніром до страви. Звісно ж, це тушкована капуста! За авторським рецептом Романа Руденко. Переповідати смак не має сенсу — варто завітати і скуштувати.

Мюнхенські ковбаски з капустою за фірмовим рецептом Шефа в ексклюзивній подачі опиняються на вашому столі за 20 хвилин з моменту замовлення. Вага — 300 грам. Вартість — 185 гривень.

Крім того, заклад славиться меню згідно найліпших традицій барної культури. Шеф старанно працює над тим, щоби гості щоразу відкривали для себе нові смаки, зокрема, й згідно всіх правил фудпейрингу, надзвичайного поєднання страв із напоями. Бургери, тако, стейки, розмаїття холодних і гарячих закусок, що так просто їсти безпосередньо руками. Мінімум виделок, just finger food, тому що це історія про свободу, невимушеність і руйнування стереотипів.

Welcome to Punkraft!
Oktoberfest тут стартує 18 вересня і триватиме до 5 жовтня.

вул. Ігорівська, 14А
+38 (050) 4240024